Siyaset

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy 65 Yaş Üzeri Vatandaşları Telefon ile Aradı

Hüseyin Altınsoy
Written by editor

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 65 yaş üstü vatandaşları telefonla teker teker arayarak bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti. Ayrıca telefonla aradığı vatandaşları dışarıya çıkmamaları için uyarmayı da unutmadı.

Hüseyin Altınsoy, ülkemizi de etkisi altına alan korona virüse karşı önlem amaçlı sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üzeri vatandaşlarımızı telefonla tek tek arayarak dışarı çıkmamaları için uyararak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında selamını iletti.

65 yaş üzeri vatandaşlara, “Evinizden zorunlu olmadıkça çıkmayın” bizler sizin için varız diyerek seslenen Başkan Altınsoy, “Elimizden geldiğince bizler size her konuda yardımcı olacağız. Ne zaman isterseniz belediyemizi ve beni arayabilirsiniz. Rabbim sizlere hayırlı uzun ömürler versin. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Başta sizler olmak üzere kronik hastalığı olan tüm vatandaşlarımızda etkisini daha fazla hissettiren korona virüse karşı, AK Parti hükümetleri olarak bu konuda bizlere düşen ne gerekiyorsa yapıyoruz. Yeter ki uyarılara uyalım. İnşallah bu süreci de birlikte atlatacağız. Hepsine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” ifadelerinde bulundu.

About the author

editor

Leave a Comment