Siyaset

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat “Gönül Sofrası” Dağıtımlarının Devam Edeceğini Açıkladı

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat
Written by editor

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ‘Gönül Sofrası’ dağıtımlarının devam edeceğini ifade ederek, yardım fotoğrafı paylaşımlarında daha hassas davranacaklarını yaptığı açıklamada belirtti.

Ferhan Polat, “Devletimiz tüm ihtiyaç sahibi insanlarına yardımlarını yapmaktadır. Bizim yaptığımız yardım değildir. Bundan sonra resim konusunda daha hassas olacağız. Biz her sene yemekler yapıp ailelere çat kapı yapıp soframızı paylaşıyorduk bu yıl korona dolayısıyla yemeklerimizi yapıp kapılarından  veriyoruz dedi.

Ferhan Polat. ‘’Dün 65 yaş üstü yaşlılarımızın kapısını çalmıştık bugünde yetimlerin yanındaydık yarında farklı mekanlar da farklı kişilere ulaşacağız, başlattığımız gönül sofralarımızla birlikteliğimizi pekiştirip yanlarında olmaya çalışacağız.  Korona tedbirleri dolaysıyla aynı sofraya oturamıyoruz ama gönül sofralarında bir araya geliyoruz her gün farklı bir menü hazırlayarak farklı mekanlar da aşımızı çorbamızı dün olduğu gibi yarında paylaşacağız.’’ açıklamasında bulundu.

KADIN KOLLARIMIZIN FAALİYETLERİNE OMUZ VERME ZAMANI

Ferhan Polat,” Faaliyetlerimize Korona önlemleri dolayısıyla dahil olamayan kardeşlerimize burada büyük görevler düşmüş oluyor.  Bizim ulaşamadığımız bir çok insan  var. Eğer gönül sofrasında benimde bir tuzum olsun diyebilen herkes etrafındaki komşusuna yardımcı olursa hem  birlik beraberlik duygularımız artmış olur hem de ramazanın ruhuna uygun davranışta bulunmuş oluruz.” ifadelerinde bulundu.

About the author

editor

Leave a Comment