Gündem

Aksaray’da ATM’ler ve Banka Şubeleri Dezenfekte Yapılıyor

Dezenfekte Çalışmaları
Written by editor

Korona virüs salgınına karşı korunma önlemleri alanında almış olduğu önlem çalışmalarını Aksaray Belediyesi hız kesmeden devam ettiriyor.

Evren Dinçer, halkın ortak kullanmış olduğu alanların devamlı olarak dezenfekte edilmesi için vermiş olduğu talimattan sonra Belediye ekipleri, vatandaşların yoğun bir şekilde kullanmış olduğu ATM ve banka şubelerini de dezenfekte etmeye başladı.

Çin’in Vuhan şehrinde çıkan ve neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alarak büyük paniğe sebep olan korona virüs sebebi ile şehrin dört bir yanında dezenfekte çalışmalarının yapıldığını belirten Başkan Evren Dinçer, gece gündüz demeden dezenfekte çalışmalarının düzenli olarak her gün yapıldığını ve de yapılmaya devam edeceğini belirtti.

Gün boyu birçok yerde Belediye ekipleri, başlatmış oldukları dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Yüzlerce vatandaşın günlük işlem yaptırmış olduğu ATM’ler, halk ekmek büfeleri, banka şubeleri ve ortak yaşam alanları da antiviral özelliğe sahip olan aktif yüzey temizlik malzemelerimi ile dezenfekte yapılıyor.

About the author

editor

Leave a Comment