Siyaset

Huzur Evi Sakinlerini Mutlu Eden Ziyaret

Anlamlı Huzur Evi Ziyareti
Written by editor

Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri için Aksaray Belediye Başkanı Eşi Merve Dinçer ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Emniyet Müdürü eşi Fatma Kolcu, Vali Yardımcısı eşi Özlem Türkcan, İl Müftüsü eşi Ayfer Bal ve bulundukları heyet ile A.Kadir Üçyıldız Huzurevine ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Huzurevinde bulunanlara Türk Bayrağı ve karanfil hediye veren heyet huzurevinde bulunan kadınlarla bir süre boyunca keyifli sohbet gerçekleştirdi. Işıl Mantı Hanımefendi, Aksaray Belediye Başkanı Eşi Merve Dinçer, Milletvekili İlknur İnceöz, Emniyet Müdürü eşi Fatma Kolcu, Vali Yardımcısı eşi Özlem Türkcan, İl Müftüsü eşi Ayfer Bal ile birlikte huzurevinde hediyelik eşya ve el işi yapımı gerçekleştirilen atölyeyi ziyaret ederek burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi edindiler.

Süsleme işleri, hediyelik örgü ve el işi ile uğraşan huzurevinde bulunan kadınlar ile görüşme sağlayan heyet üyeleri hepsi birbirinden güzel olan eşyaların üretimini gerçekleştiren kadınlarına tebriklerini sundular.

Yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirten huzur evi sakinleri Işıl Mantı Hanımefendi, Aksaray Belediye Başkanı Eşi Merve Dinçer ve Milletvekili İlknur İnceöz, Emniyet Müdürü eşi Fatma Kolcu, Vali Yardımcısı eşi Özlem Türkcan, İl Müftüsü eşi Ayfer Bal ve bulunan heyet üyelerine teşekkürlerini sundular.

 

About the author

editor

Leave a Comment